Ви тут: Факультет / Кафедри
Русский
English
Deutsch
Français
Friday, 22-02-2019

Кафедри

Наукова робота факультету

Особливе місце на факультеті транспортних систем приділяється й науковій роботі. За останні п’ять років підготовлено та успішно захищено більше 10 кандидатських й 3 докторських дисертації. На сьогодні факультет транспортних систем пишається тими видатними науковцями, що створюють науковий фундамент колективу. На факультеті створено три потужні наукові школи, які очолюють д.т.н., проф. Нагорний Є.В., д.т.н., проф. Горбачов П.Ф. і д.т.н., проф. Наглюк І.С., під керівництвом яких підготовлено молодих науковців факультету, що становлять сучасну основу для подальшого розвитку науки на факультеті.

Якісна освіта – це важка, наполеглива, трудомістка праця, для виконання якої необхідні кваліфіковані наукові кадри – викладачі факультету. Вони завжди прийдуть на допомогу студентам, що мають бажання та натхнення займатися науковою роботою.

Викладацьким колективом факультету також надається увага студентській науковій роботі. Студенти факультету постійно приймають участь у наукових і науково-практичних конференціях, міських й Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, являються авторами наукових статей. Студенти факультету є постійними переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Допомога дітям-сиротам

Факультет регулярно надає допомогу підшефній школі-інтернату. Активна участь студентів в громадській акції, присвячені Міжнародному дню захисту дітей "Студенти ХНАДУ – дітям" і в благодійній акції "Не байдужі до чужої долі" (студенти факультету 2-3 рази на рік допомагають школі-інтернату №5 смт. Вовчанськ, Харківської області).

Культурні заходи

Керівництво факультету, кафедр і куратори організовують для студентів екскурсії, культпоходи, вечори відпочинку.
Активну участь студенти ФТС приймають у культурно-масовій роботі. Постійні виїзди на каток, басейн, природу, боулінг. Регулярне відвідування кіно, театрів, виставок.

Організація та проведення щорічних Новорічних вогників "Міс ХНАДУ","Містер ХНАДУ". Найактивніша участь студентів у різноманітних концертах присвячених Дню автомобіліста і дорожника, Дню святого Валентина, Дню Перемоги, Міжнародному жіночому дню 8 березня.

Студенти-переможці

Студенти ФТС є переможцями і призерами міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій, форумів і конкурсів зі спеціальностей.
На факультеті навчаються учасники та переможці Міжнародних, Всеукраїнських міських, університетських студентських конференцій форумів, конкурсів зі спеціальностей.

Активна участь у навчальній і науково-дослідницькій роботі підтверджується тими нагородами, які має факультет: гранти, призи, грамоти.

Виїжджають для продовження навчання за рубіж.

Громадське життя

Студенти беруть активну участь у громадському житті, мають визначні здобутки в спорті та творчості.
Активна участь в спортивно-масовій роботі підтверджується тими нагородами, які має факультет: кубки, грамоти, призи.

На факультеті навчаються учасники чемпіонату Світу, Європи та України.
Учасники Міжнародних змагань і переможці спартакіади та універсіади.
Організація та проведення автопробігів по місту Харкову, в харківський області та Україні. Участь і проведення традиційних заходів, присвячених Дню Перемоги: відвідування меморіалу Слави, проведення військово-патріотичної гри "Зірниця", вшанування пам'яті жертв ДТП.