Ви тут: Факультет / Міжнародна діяльність
Русский
English
Deutsch
Français
Friday, 22-02-2019

Міжнародна діяльність факультету транспортних систем

У сучасній сфері освіти вищий навчальний заклад не може бути конкурентоздатним і зайняти провідну позицію в підготовці компетентних, високопрофесійних фахівців без тісних зв’язків з передовими зарубіжними університетами. За період функціонування (з 2003 року) на факультеті транспортних систем (ФТС) в ці роки навчалася різна кількість іноземних студентів. Сьогодні ФТС займає провідні позиції серед факультетів ХНАДУ, оскільки здійснює підготовку більше 30% із загального числа іноземних студентів з ближнього і дальнього зарубіжжя. Налагодження міжнародних партнерських зв’язків між передовими університетами, що випускають фахівців – транспортних технологів для автомобільного транспорту, різними організаціями і асоціаціями здійснюються за наступними основними напрямами: навчальна робота, наукова робота і культурні заходи.

Викладачі факультету є членами міжнародних організацій: Союз інженерів транспорту Південної Кароліни, Українська асоціація ім. Фулбрайта, TESOL Україна, Німецький будинок ім. Нюрнберга, Французький Альянс і ін. ФТС активно бере участь в міжнародних грантах і є ініціатором і засновником проведення міжнародних конференцій, семінарів для студентів, аспірантів, молодих вчених і провідних наукових кадрів України, СНД, Європи і Америки.

Міжнародна діяльність факультету здійснюється за допомогою активної співпраці з вузами-партнерами як ближнього, так і далекого зарубіжжя. Серед активних партнерів ближнього зарубіжжя Білоруський національний технічний університет, Білгородський технологічний університет і ін. Основними партнерами далекого зарубіжжя є вищі навчальні заклкади Польщі (Краківська політехніка, Вища школа логістики, Познань, Міжнародна Вища школа логістики і транспорту, Вроцлав, Ягеллонський університет, Краків, Лодзінськая політехніка), Університет Бєлграда, а також Клемсонський університет, Південна Кароліна, США.

Високий рівень підготовки кадрів, інноваційні методи навчання і наукові досягнення факультету забезпечують різноманітні форми співпраці як в області педагогіки і методики викладання, так і транспортних технологій.