Ви тут: Факультет / Випускникам
Русский
English
Deutsch
Français
Friday, 22-02-2019

Випускникам – працевлаштування

Під час навчання на факультеті транспортних систем студенти мають змогу безпосередньо спілкуватися з представниками роботодавців, які протягом навчального року дають презентації своїх компаній, влаштовують співбесіди та тренінги в стінах нашого університету. Багатьом студентам пропонується пройти технологічну та виробничу практику на цих підприємствах і, за результатами її проходження, пропонують подальшу співпрацю.

Наш факультет плідно співпрацює з такими роботодавцями, як департамент транспорту Харківської міської ради, Департамент інноваційного розвитку промисловості і транспортної інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, основні перевізники пасажирів у м. Харкові і Харківській області: ТОВ «Авто-ові», ТОВ «Експрес», ТОВ «АТП 16327», ТОВ «АТП «Автотранс», ТОВ «Укравтотранс Плюс». Серед них підприємства, що займаються перевезенням вантажів ТОВ «АТП 16364», АТ «АТП 16363», АТ «АТП 16361»та інші, а також підприємства, на яких знання наших випускники завжди будуть затребувані: «САН ІнБев Україна», ЗАТ «Філіп Моріс Україна», транспортно-експедиційні компанії України та багато інших.

В області організації і безпеки дорожнього руху факультет плідно співпрацює з Обласними державними автомобільними інспекціями багатьох регіонів України, з проектними інститутами, такими як ТОВ «Інститут Харківпроект», Проектний інститут промислового транспорту Харківський Промтранспроект, науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при ГУ МВС України в Харківській області.

Наші випускники працюють як у вище згаданих підприємствах, так і в багатьох інших, де також займають керівні посади.

Факультет постійно запрошує своїх випускників, які працюють в галузі транспорту, поділитися досвідом роботи зі студентами старших курсів.