Ви тут: Студентське життя
Русский
English
Deutsch
Français
Friday, 22-02-2019

Важливим моментом в становленні майбутніх фахівців є виховна робота. Сьогодні випускники Внз повинні відповідати багатьом критеріям, серед яких, - не лише бути хорошим фахівцем обраної професії, але і усебічно розвиненою особою. Виходячи з цієї позиції і проводиться виховна робота на факультеті транспортних систем.

Комплекс виховних заходів різносторонній: це і стандартний "набір" культурно-воспитальных заходів, таких як організаційний годинник в академічних групах; щоденний контроль відвідуваності студентів; щотижневі збори старост академічних груп, кураторів і працівників деканату, традиційні культурно-масові заходи "Міс - ХНАДУ", "Містер - ХНАДУ", "Республіка - ХНАДУ", "Першокурсник", "найперший", які відомі не лише в ХНАДУ але і за його межами.

Але є і певні секрети, які відрізняють ФТС від інших факультетів ХНАДУ. На факультеті створена Гуманітарна рада, метою якої є координація виховної роботи, а саме роботи кураторського корпусу, обмін досвідом кращих кураторів, постійні звіти кураторів, підведення підсумків роботи і встановлення рейтингу кожного куратора академічної групи, розгляд питань роботи органів студентського самоврядування.

Відомий факультет і своєю культурно-оздоровчою програмою, у рамках якої представники деканату, куратори разом із студентами постійно відвідують басейн, каток, виїжджають на природу по відомих місцях України, постійні походи в театри, музеї, на виставки. Хорошою традицією на факультеті стало проведення щорічних новорічних вогників.

На факультеті постійно впроваджуються інновації, причому не лише з ініціативи керівництва, але і з ініціативи студентів. Студентський актив факультету регулярно проводить анкетування студентів по різних проблемах студентського життя, розроблені рейтинги успішності кожного студента, кожної академічної групи. Не залишаються без уваги і заходи вневузовские різного рівня. Активність студентів ФТС проявляється в участі в молодіжних проектах, школах і тренінгах : Молодіжна Школа "МЕР" (Механізм Ефективного Розвитку), "Літня школа студентського самоврядування", "Школа молодіжної преси". Студенти ФТС вийшли у фінал I Всеукраїнського конкурсу  "Нехай до майбутнього" і сталі депутатами молодіжного парламенту України.

Гордістю факультету є студенти - талановиті актори, танцюристи, співаки, спортсмени, хороші організатори, про що свідчать численні перемоги в різних конкурсах, змаганнях, круглих столах. До того ж наші студенти надають допомогу дітям-сиротам. Раз в семестр члени студактива організовують добродійну допомогу дітям-сиротам Волчанской школи-інтернату № 5.

Виховна робота важка, копітка і вимагає особливого підходу кожного, - від керівництва до студента, тому на факультеті активно ведеться індивідуальна робота із студентами і їх батьками, щомісячно проводяться "батьківські збори" в тих групах, де необхідно проводити роботу із студентами, що мають академічні заборгованості, систематичні пропуски. За підсумками року краща група факультету висувається на конкурс "Краща група університету".

Усі ці складові виховної роботи є необхідними умовами формування сучасного фахівця, які вимагає у наш час від людини вища освіта.