NACHRICHTEN

Verlagswesen:

Відбувся захист дипломних робіт магістрів по кафедрі ОБДР

На кафедрі ОБДР відбувся захист дипломних робіт магістрів за фахом 275 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" за освітньою програмою "Організація та безпека дорожнього руху"

Verlagswesen:

Профорієнтаційна робота ФТС

Факультет транспортних систем продовжує профорієнтаційну та соціальну роботу у школах м. Харків.

17 грудня викладачі кафедри організації та безпеки дорожнього руху доц. Рябушенко О.В. та доц. Холодова О.О. провели зустріч з учнями 9-11 класів ХЗОШ №108.

Вони ознайомили учнів...

Verlagswesen:

26 листопада 2021 року здобувачі каф. ОБДР взяли участь у III Міжнародній студентській науковій конференції, м. Рівне

26 листопада 2021 року здобувачі кафедри ОБДР Буслаєв О. О., Коренєв В. Ю., Черненко В.О. взяли участь у III Міжнародній студентській науковій конференції, м. Рівне. Їхнім науковим керівникам Семченко Н.О. та Бугайовій М.О. оголошена подяка.

Verlagswesen:

Викладачі кафедри ОБДР взяли участь у конференції

Викладачі кафедри ОБДР доц. Холодова О. О. та доц. Семченко Н. О.  взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців транспортної галузі»

Verlagswesen:

Викладачі кафедри ОіБДР взяли участь у Міжнародній літній школі «ПРИНЦИПИ ТА ЦІННОСТІ ЄС: РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТІ ДЛЯ СТАЛОГО РО

 Викладачі кафедри ОіБДР Семченко Н.О. та Бугайова М.О. взяли участь у Міжнародній літній школі «ПРИНЦИПИ ТА ЦІННОСТІ ЄС: РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТІ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»  

Verlagswesen:

Студенти ФТС взяли участь у конференції "Пріоритетні напрямки та вектори розвитку світової науки"

Студенти ФТС гр. Т-32-18 Макарова О.О., Каменєв Д.О. (науковий керівник Семченко Н.О.) та Черненко В.О. (науковий керівник Бугайова М.О.) взяли участь у I Міжнародній студентській науковій конференції "Пріоритетні напрямки та вектори розвитку світової науки", м. Миколаїв, 21...

Verlagswesen:

Зустріч студентів та співробітників МВС щодо безпеки руху

Кафедрою ОіБДР було проведено зустріч студентів третього курсу ФТС з фахівцями Сервісного центру МВС. На зустрічі обговорювали статистичні дані щодо аварійності по місту Харків та Харківській області.

Verlagswesen:

Відзнака до дня науки

Кафедра організації та безпеки дорожнього руху вітає д.т.н., проф. Степанова Олексія Вікторовича з нагородженням Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради за багаторічну  сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і...

Verlagswesen:

Участь у конференції “ТРАНСПОРТ, ЕКОЛОГИЯ - УСТОЙЧИВО РАЗВИТИЕ” (Варна, Болгарія)

Кафедра організації та безпеки дорожнього руху взяла активну участь в XXVII-й Міжнародній науково-технічній конференції “ТРАНСПОРТ, ЕКОЛОГИЯ - УСТОЙЧИВО РАЗВИТИЕ”, організатором якої був ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА (Болгарія)

Verlagswesen:

Introduction to Vision Zero for Ukraine

Викладачі кафедри організації та безпеки дорожнього руху взяли участь у міжнародному семінарі «Introduction to Vision Zero for Ukraine»

Контакти

Кафедра розташована у головному корпусі ХНАДУ на 5 поверсі у лівому крилі, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@ukr.net