Вас вітає кафедра транспортних систем і логістики

Пропонуємо навчання європейського рівня. Кафедра транспортних систем і логістики займається підготовкою високо кваліфікованих фахівців в області логістики та моделювання транспортних систем.

86 міжнародна наукова конференція

10–13 травня 2022 р. відбулася 86 Міжнародної науково-технічна та науково-методична конференція, на яку запрошені викладачі університету та інших ЗВО України та інших держав.

У зв’язку з введенням на території України воєнного стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022), робота секції транспортні системи і логістика конференції проходила в режимі он-лайн.

Переглянути запис відеоконференції можливо за посиланням:

Внешняя ссылка открывается в новом окнеПосилання для перегляду

Школа сталої мобільності

Понад 100 учасниць та учасників з усієї України починають навчання у Школі сталої мобільності. Школа проходить у форматі відеоконференції на платформі Zoom. Лекції Школи проводять науковці з Технічного університета Дрездена та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, а групові заняття - проводяться спеціалістами та спеціалістками, експертами зі сталої міської мобільності та планування транспорту з України.

Докладніше про школу сталої мобільності 

Школа сталої мобільності на facebook

Контакти

Адреса: 61002, Україна, м. Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Як нас знайти: ст. м. Пушкінська,

головний корпус ХНАДУ,

ліве крило, 5 поверх, кімната 520

Телефон: (057)-707-37-83

E-mail:  tsl@khadi.kharkov.ua