NACHRICHTEN

Verlagswesen:

Міжнародна науково-технічна конференція «Розумний транспорт та інтегровані транспортні технології»

Кафедра «Транспортні технології» ХНАДУ за участю кафедр «Транспортні системи та логістика» та «Організація і безпека дорожнього руху» 21-22 листопада 2023 року в онлайн-форматі організували проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Розумний транспорт та інтегровані транспортні...

Verlagswesen:

Зустріч стейкхолдера із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 275 «Транспортні технології»

18 листопада 2023 року в рамках навчальної дисципліни «Організація міжнародних перевезень», за ініціативою кафедри ТТ (лектор доц. Орда О.О.), здобувачі 4 курсу Факультету транспортних систем, що навчаються за ОПП «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», мали змогу поспілкуватися зі...

Verlagswesen:

Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції «Розумний транспорт та інтегровані транспортні технології»

Кафедра транспортних технологій запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної конференції «Розумний транспорт та інтегровані транспортні технології», що відбудеться 21-22 листопада 2023 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Інтегровані технології управління транспортними...

Verlagswesen:

11-14 квітня відбулася 85а міжнародна студентська конференція

Протягом цієї неділі з 11.04 по 14.04.2023 року на кафедрі «Транспортні технології» відбулася робота секції «Транспортні технології» 85-ої Міжнародної студентської наукової конференції студентів. До участі у конференції було подано 80 тем доповідей учасників.

У зв’язку з воєнним станом не усі...

Verlagswesen:

Обговорення проекту ОПП 2023 р. спеціальність 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Триває публічне обговорення Внешняя ссылка открывается в новом окнепроекту ОПП 2023 р. спеціальність 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) бакалавра, магістра та доктора філософії. Пропозиції по удосконаленню надсилати на ел. пошту ktt@khadi.kharkov.ua.

Verlagswesen:

85 міжнародна студентська наукова конференція

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі секції кафедри транспортних технологій 85-ї Міжнародної наукової конференції студентів університету, яка відбудеться 11 квітня 2023 року о 15:00 у онлайн форматі на платформі Zoom за наступним Внешняя ссылка открывается в новом окнепосиланням.

Verlagswesen:

Обговорення освітньо-професійної програми бакалаврів за фахом 275.03

Пропонується для громадського обговорення проєкт освітньо-професійної програми "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)" бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)», спеціалізація – 275.03 Транспортні технології (на автомобільному...

Verlagswesen:

Робоча зустріч представників ХНАДУ та відділу освіти Зміївської міської Ради

2 лютого 2023 року відбулась робоча зустріч представників ХНАДУ з очільницею відділу освіти Зміївської міської Ради Солянник Інессою Сергіївною та заступником начальника відділу освіти Кравченко Наталією Дмитрівною.

На зустрічі було обговорене широке коло питань стосовно підвищення ефективності...

Verlagswesen:

Викладачі ФТС успішно пройшли міжнародне стажування «DIGITAL TEACHING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ»

Викладачі факультету транспортних систем доц. Калініченко О.П., доц. Запорожцева О.В., доц. Холодова О.О., ст.викл. Бугайова М.О. успішно завершили міжнародне стажування з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників українських вищіх навчальних закладів у сфері цифровго навчання у...

Verlagswesen:

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Кафедра транспортних технологій вітає студентів групи Т-61-21 з успішним захистом магістерських робіт освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» спеціальності 275 – Транспортні технології (на автомобільному транспорті). Свято захисту відбулося 20 грудня 2022 року в онлайн-режимі. Попри всі складні...

Кафедра транспортних технологій проводить свою секцію 85-ї Науково-технічної та науково-методичної конференції університету

 85-ї Науково-технічна та науково-методична конференція ХНАДУ за участю кафедри Транспортних технологій (секція "Транспортні технології) відбудеться 12.травня 2021р. в режимі online. Початок  об 13:25, 

Підключення через сервіс Zoom. Посилання для підключення: https://us04web.zoom.us/j/71723927492?pwd=ZkMrOE5TMGFOTmJaQnJjenBieTExZz09

Ідентифікатор: 717 2392 7492 Код доступу: 123 

Підвищення кваліфікації працівника школи вищої освіти

Щиро вітаємо доцентів кафедри Транспортних технологій Волкову Т.В. і Павленка О.В. з отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації за програмою "Основи педагогіки та психології вищої школи"! Бажаємо творчих успіхів з питань підготовки фахівців вищої категорії.

Далі... 

 

 

Календар подій на осінній семестр 2020-2021 року

Показова онлайн-лекція доцента Волкової Т.В. з дисципліни «Управління автомобільними перевезеннями»

10 березня 2021 р. доцент Волкова Т.В. для студентів 4 курсу спеціальності 275.03 «Транспортні технології» провела показову online-лекцію з дисципліни «Управління автомобільними перевезеннями» на тему: «Організація прийняття та реалізація управлінських рішень в системах управління перевезеннями». Вивчення даної теми лекції забезпечить формування сукупності наступних фахових компетентностей у студентів: здатність оцінювати плани та пропозиції щодо організації та технології перевезень, складені іншими суб’єктами, та вносити необхідні зміни виходячи з техніко-експлуатаційних параметрів та принципів функціонування об’єктів та пристроїв транспортної інфраструктури, транспортних засобів. 

Показова онлайн-лекція доцента Павленко О.В. з дисципліни "Науково-дослідницька робота студента"

02 березня 2021 року доцент Павленко О.В. провів показову онлайн-лекцію з дисципліни "Науково-дослідницька робота студента" для студентів 3 курсу факультету транспортних систем на тему: "Етапи наукового дослідження". Було  доступно та цікаво.

Дані викладачів кафедри транспортних технологій для проведення дистанційних консультацій у період карантину

УВАГА! З метою організації та проведення якісних консультацій студентів з питань навчального процесу, у  дистанційному режимі на період карантину, надається інформація про електронну пошту та мобільний звязок з  викладачами кафедри транспортних технологій.

Інформація тут...

 

 

Графік роботи викладачів кафедри «Транспортні технології» на весняний семестр 2020-2021 навчального року

Захист дипломних робіт випускниками- магістрами кафедри Транспортних технологій

Щиро вітаємо!

Випускники- магістри 2019 року кафедри Транспортних технологій закінчили навчання розробкою та успішним захистом дипломних робіт. Бажаємо подальших тволрчих успіхів на виробництві.

Колектив кафедри.

Студентам

ГРАФІК

проведення комісійного прийому курсових проектів (робіт) студентів 4-го та 5-ого курсу ФТС по дисциплінах кафедри «Транспортні технології» в осінньому семестрі 2019-2020 н.р.

Далі...

ГРАФІК

підпису та захисту дипломних робіт магістрів по кафедрі транспортних технологій в 2019-2020 н.р.

Далі...

ХНАДУ традиційно став учасником Міжнародної виставки "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019"

Представники ФТС продемонстрували досягнення викладачів та студентів факультету. Відвідувачі мали змогу отримати інформацію щодо правил прийому, навчання по спеціальності "Транспортні технології" та ін.