Вебінар викладачів кафедри вищої математики та учасників проведеного кафедрою Пробного тестування з математики у форматі НМТ 2023 р.

 

 

10 березня 2023 року відбувся вебінар викладачів кафедри вищої математики та учасників проведеного кафедрою Пробного тестування з математики у форматі НМТ 2023 р.

 Проведення пробного тестування з математики школярів, майбутніх вступників факультету, є традиційним, щорічним заходом кафедри вищої математики. Метою цього заходу є надання кваліфікованої допомоги школярам у підготовці до ЗНО/НМТ з математики  та підвищення загального рівня математичної компетентності вступників. Адже колектив факультету зацікавлений  у підготовленому, сильному контингенті здобувачів, який є запорукою подальшого розвитку ФТС і всього університету. Поточний 2023-й рік, незважаючи на численні технічні труднощі в умовах воєнного стану, не став винятком у проведенні традиційного заходу. Задля безпеки учасників цьогорічне пробне тестування з математики у форматі НМТ проводилося з використанням технологій дистанційного навчання. В тестуванні прийняли участь більш ніж 500 випускників шкіл, коледжів та інших закладів освіти.

     За результатами отриманих відповідей кафедра вищої математики провела вебінар з математики, де ознайомила учасників із загальними результатами пробного тестування, із статистикою щодо успішного виконання завдань та виявлених проблем. Під час вебінару було продемонстровано вірні розв’язання проблемних завдань, а також було дано відповіді на запитання учасників вебінару.

Викладачі кафедри, які провели вебінар: зав кафедри, д.пед.н., проф. Тетяна ЯРХО, к.пед.н., доц. Олег ПТАШНИЙ, к.пед.н., старший викладач Ірина МИХАЙЛЕНКО щиро запросили всіх учасників до вступу на наш факультет, запропонували можливе подальше проведення консультацій, тренувальних занять з написання математичних тестів, а також додаткового пробного тестування з математики за новим змістом завдань. Вони звернули увагу, що у сучасний час підготовка здобувачів саме у нашому університеті набуває особливої, державної значущості. Адже напрями підготовки університету, зокрема ФТС – транспортні технології, логістика транспортних перевезень, є найважливішими напрямами післявоєнної відбудови України.