Вітаємо з перемогою у Кубку Європи!

Завершився XII Кубок Європи з таеквон-до, який проходив з 15 по 18 червня в місті Люблін, Польща. Україна стала срібним призером змагань. У змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи.

За кількістю медалей українська збірна зайняла друге загальнокомандне місце, здобувши 42 медалі: 13 золотих, 9 срібних та 20 бронзових, переможці – поляки, бронзові призери – румуни.

Наша студентка факультету транспортних систем групи Т-32-20 Караваєва Ангеліна приймала участь в составі збірної України.

Аліна провела 4 бої та здобула перемогу у фіналі зі спортсменкою із Польщі у ваговій категорії 65 кг дорослі жінки 18-35 років.

Посіла трете місце з формальних вправ, поступивши у 1/3 спортсменки із Польщі.

Вітаємо та пишаємося нашою студенткою-спортсменкою! Бажаємо нових перемог! Все буде Україна!