Дистанційне навчання

Під час війни викладачі університету, зокрема і кафедри вищої математики, продовжують проводити заняття зі здобувачами у дистанційній формі. Викладачами кафедри заняття проводяться у синхронному режимі згідно із Внешняя ссылка открывается в новом окнерозкладом, в якому для здобувачів надано посилання на відповідний дистанційний курс на Внешняя ссылка открывается в новом окненавчальному сайті .

Дистанційний курс кожного викладача містить посилання на онлайн-заняття, які проводяться на платформах Zoom і GoogleMeet. У курсах наявні електронні конспекти лекцій, методичні рекомендації до виконання практичних занять та інший необхідний науково-методичний матеріал. Для контролю навчальних досягнень за окремими темами здобувачі можуть пройти тестування.

Основний матеріал лекцій та практичних занять представлений не тільки в текстовому та презентаційному вигляді, а й у відео-форматі, що дозволяє здобувачам, які не були присутні на занятті онлайн з об’єктивних причин, ознайомитися з ним, а також повторити тему. Відео-матеріали створюються викладачами кафедри з березня та викладаються на свої канали YouTube і навчальний сайт університету.

Викладачі кафедри підтримують постійний зв’язок з групами за допомогою електронних ресурсів: засоби навчального сайту, електронна пошта, Telegram та Viber.

 

Слава Україні!

 

 

Контактна інформація

Адреса:

вул. Ярослава Мудрого, 25 (колиш. Петровського),

Харків, 61002 МСП, Україна

Телефон: (057) 707-37-37

E-mail: vmatem@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

            tatyana.yarkho@remove-this.gmail.remove-this.com

Як нас знайти: м. Пушкінська або м.Університет, головний корпус ХНАДУ, праве крило, четвертий поверх, кімната 405