НОВИНИ

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації 08 лютого - 15 лютого 2021 року, м. Люблін

Викладачі кафедри ФППП Чепурна В.О та Ткаченко I.В. пройшли міжнародне підвищення кваліфікації: "Використання дистанційних засобів навчання для підготовки фахівців спеціальностей психологія та правоохоронна діяльність на прикладі платформ Zoom та Moodle"

Опубліковано:

Підвищення кваліфікації

Ст. викладач кафедри філософії та ППП, Сук О.Є. пройшла курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», організований співробітниками Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі та Національного агентства із забезпечення якості вищої...

Опубліковано:

19–20 листопада 2020 року ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА РЕАЛІЗАЦІЇ СУЧАСНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ МЕТОДИК ТА ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ» 19–20 листопада 2020 року, присвячена 170-річчю заснування кафедри педагогіки ХНУ імені В.Н.Каразіна. З метою обміну педагогічним досвідом у...

Опубліковано:

Міжнародне підвищення кваліфікації 14-21 грудня 2020 року

Викладачі кафедри ФППП Чепурна В.О та Ткаченко I.В. пройшли міжнародне підвищення кваліфікації "Використання в сучасній онлайн освіті можливостей хмарних сервісів на прикладі платформ Google Meet, Google Classroom".

Організаторами вебінару виступили: Інститут науково-дослідний...

Опубліковано:

Відбувся день кафедри філософії і педагогіки професійної підготовки

16.12.20. відбувся день кафедри філософії і педагогіки професійної підготовки, присвячений презентації нової книги завідувача кафедри, професора О.К.Чаплигіна «Дом. Семья. Род».   

Опубліковано:

Захист дипломних робiт, групи АП-61, АПТ-61

Вітаємо випускників!

Опубліковано:

"Харківський осінній марафон психотехнологій" 2020

Викладачі кафедри ФППП  В.О.Чепурна та І.В.Ткаченко взяли участь у IV міжрегіональній науково-практичній конференції з профорієнтації та професійного вдосконалення психологів.

Опубліковано:

20.11.2020 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар

20 листопада відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Філософські та психолого-педагогічні засади формування гуманітарно-технічної еліти у ЗВО України» присвяченого 90-річчю від дня заснування Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Опубліковано:

ІІ конгрес "Психосоматична медицина XXI століття: реалії та перспективи" - 5-7 листопада 2020 року

Викладачi кафедри ФППП Чепурна В.О та Ткаченко I.В - 5-7 листопада 2020 року взяли участь у ІІ конгресi "Психосоматична медицина XXI століття: реалії та перспективи"

Опубліковано:

20 листопада 2020року - Філософські та психолого-педагогічні засади формування гуманітарно-технічної еліти у ЗВО України - семінар

Шановні колеги! 20 листопада 2020року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Філософські та психолого-педагогічні засади формування гуманітарно-технічної еліти у ЗВО України» присвяченого 90-річчю від дня заснування Харківського національного...