Навчальна робота

 Характеристика навчально-лабораторної бази

Загальна площа навчально-лабораторних приміщень 2720 кв.м. Для підготовки фахівців за спеціальністю використовуються: 

  • кабінет безпеки руху, площею 50 м2, забезпечений необхідним обладнанням і технічними способами для навчальної роботи; 
  • транспортна лабораторія, площею 120 м2, має три відділення, обладнані сучасним діагностичним обладнанням.
  • лабораторія ергономічного проектування, площею 36 м2, має унікальне оснащення для вивчення психо-фізіологічних функцій водіїв; 
  • навчальна лабораторія проектування доріг, площею 24 м2, обладнана відеокомплексів для вивчення руху на дорогах; 

На одного студента припадає навчальної площі - 12 кв.м., що відповідає вимогам акредитування. 
Укладені угоди про співпрацю з транспортними підприємствами і організаціями м. Харкова на проходження практик. 
Ці підприємства і організації створюють необхідні умови для студентів, які проходять виробничу практику, виділяють матеріально-технічну базу і досвідчених фахівців для керівництва практиками, забезпечують студентів необхідної проектної та технічною документацією, здійснюють навчання студентів на робочих місцях, приймають участь в оформленні навчально-лабораторної бази університету шляхом передачі необхідної техніки та іншого обладнання. 

На кафедрі організації і безпеки дорожнього руху організована система інструктажу з техніки безпеки при виконанні лабораторних робіт. У лабораторіях є затверджені правила техніка безпеки.Кафедра обладнана способами пожежогасіння. Випадки травмування працівників і порушень правил техніка безпеки не зафіксовано. 
Загальна чисельність комп'ютерних класів, які використовуються для навчання - 2. Кількість персональних ЕОМ являє 18 од. Крім того, централізовано використовується обчислювальний центр університету.

Випускаюча кафедра організації і безпеки дорожнього руху має також науково-дослідну лабораторію для вивчення технічних засобів організації дорожнього руху. Ця лабораторія має 5 обладнаних ПЕОМ робочих місць, а також сучасні світлофорні контроллери, світлофорну головку та стенди з макетами перехресть із світлофорними об'єктами, якими ці контроллери управляють.

Кафедра співпрацює із профільними підприємствами та організаціями щодо проведення навчально-виробничої практики та подальшого працевлаштування студентів, зокрема, існують домовленості з Управлінням превентивної діяльності ГУ Національної поліції у м. Харкові, ПП " Струм-сервіс"  м. Харків, підрозділами ДП "Харківський облавтодор" ДАК "Автомобільні дороги України".

На кафедрі діє науковий гурток під керівництвом док. техн. наук, доц. Степанова О. В., де студенти набувають навички науково-дослідницької роботи.

Графік захисту дипломних робіт магістрів (2019 рік)

План проведення контролю залишкових знань студентів ФТС по дисциплінах кафедри

Контакти

Кафедра розташована у головному корпусі ХНАДУ на 5 поверсі у лівому крилі, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@ukr.net