НОВИНИ

Увага! Студенти 4-го курсу!

Дистанційні зайняття з дисципліни ТЗРДР!!!

Шановні студенти. 

Дистанційне навчання з дисципліни "Технічні засоби регулювання дорожнього руху" організовані з використанням двох ресурсів:

1. Навчальний сайт ХНАДУ. Дистанційний курс "Технічні засоби регулювання дорожнього руху" за посиланням http://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=785

На курсі є всі теоретичні та практичні завдання та детальні пояснення до них. По кожній темі сформовані форуми де ми з вами можемо обговорити всі не зрозумілі питання.

2. Ресурс он-лайн конференцій Zoom за посиланням zoom.us/j/4326549657. Раз на тиждень ЧТ 09:45 приєднуйтесь для розгляду поточних питань з дисципліни (подробиці у старост).

Приєднуйтесь

Бережіть себе

Опубліковано:

Презентація компанії "Крон Авто"

За ініціативи відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів для студентів 4 – 5 курсів факультету транспортних систем було організовано і проведено презентацію компанії-роботодавця.

Опубліковано:

18-21 грудня 2019 р. відбувся захист дипломних робіт магістрів

18-21 грудня 2019 р. відбувся захист дипломних робіт магістрів ФТС та ЦОП

Опубліковано:

26-27.11.2019 відбулася ІV міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА НА ТРАНСПОРТІ - ОСНОВА ЕФЕКТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРС

26-27 листопада 2019 року в Харкові відбулася ІV міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА НА ТРАНСПОРТІ - ОСНОВА ЕФЕКТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», яка була організована кафедрою організації та безпеки дорожнього руху факультету транспортних систем...

Опубліковано:

Зустріч з представниками компанії CRH

Підготовка до Ярмарку вакансій ХНАДУ 2019 триває. Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів організував зустріч для студентів факультету транспортних систем із однією з провідних світових груп підприємств СRH Україна (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.).

Опубліковано:

17.11.2019 День пам'яті жертв ДТП

Щорічно, під час Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху, факультет «Транспортних систем» разом зі своїми однодумцями та партнерами провадять в м. Харків соціальну акцію «День пам’яті жертв ДТП»

Опубліковано:

14.11.2019 група активістів руху «Молодь за Безпеку Дорожнього Руху» відвідали ХЗОШ № 100

14.11.2019 року група активістів руху «Молодь за Безпеку Дорожнього Руху» відвідали ХЗОШ № 100, молодші класи якої стали учасниками дружньої бесіди з питань поведінки школярів під час дороги до школи та руху на велосипедах.  

Новини та анонси подій кафедри (Архів)

26-27 листопада 2019 року відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Безпека на транспорті – основа ефективної інфраструктури: проблеми та перспективи»

 

17 листопада 2019 року відбувся Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДень пам'яті жертв ДТП  У ньому взяли участь співробітники кафедри ОБДР, студенти та представники громадських організацій.

14 листопада 2019 року  група активістів руху «Молодь за Безпеку Дорожнього Руху» (викладачі кафедри та студенти) Внутренняя ссылка открывается в текущем окневідвідали ХЗОШ № 100, молодші класи якої стали учасниками дружньої бесіди з питань поведінки школярів під час дороги до школи та руху на велосипедах 

2–3 жовтня 2019 року співробітники кафедри взяли участь в конференції « Безпека пасажирських перевезень », організованої за дорученням Міністерства транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Білоруським науково-дослідним інститутом транспорту «Транстехніка» за підтримки фонду Центрально-Європейської Ініціативи.

 


Архів подій

15-16 травня 2019 року відбулася 83 Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету

03 квітня 2019 року відбулася 81-а міжнародна наукова конференція студентів університету по факультету транспортних систем по секції «Організація і безпека дорожнього руху». Було заплановано 26 доповідей, фактично заслухано 19 доповідей. Збірку матеріалів конференції по даній секції опубліковано у електронному вигляді на офіційному сайті ХНАДУ на сторінці кафедри ОіБДР у травні 2019 року.

Контакти

Кафедра розташована у головному корпусі ХНАДУ на 5 поверсі у лівому крилі, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@ukr.net