Програма спрямована на:
До переваг програми відносяться:
Горбачов Петро Федорович
професор, доктор технічних наук
Рівень наукової та професійної активності
Контактні дані
З 2018 року професор Горбачов П.Ф., доценти Свічинський С.В і Колій О.С. пройшли стажування за програмою академічної мобільності ЄС ERASMUS+ на факультеті транспорту та дорожнього руху Фрідріх Ліст в Технічному університеті Дрездена (Німеччина). Доцент кафедри Птиця Н.В. у 2021 році пройшла міжнародне стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності» у Вищій духовній семінарії Товариства Католицького Апостольства (Польща). В 2022 році доценти Свічинський С.В. і Свічинська О.В. отримали стипендії для запрошених вчених від Фонду Фольксвагена в Університеті Касселя (Німеччина), але вони не були реалізовані із-за відхилення запиту на виїзд Державною прикордонною службою України. З цієї ж причини не була реалізована стипендія в рамках Ініціативи Філіпа Шварца Фонду Олександра фон Гумбольдта, виділена у 2022 році доц. Свічинському С.В. У тому ж році доц. Колій О.С. отримав стипендію (на шість місяців) для проведення досліджень на кафедрі автоматизації транспортних процесів в TU Dresden. Вставити посилання на документи - можна зробити гіперпосилання через прізвища - документи додам нижче У 2019 р. результати навчання, отримані за програмою академічної мобільності студента групи ТС-51-18 Івахніка Владислава в Технічному університеті Дрездена в рамках програми ERASMUS+ були перезараховані у ХНАДУ, як такі, котрі відповідали результатам проходження науково-дослідницької практики та навчання за дисципліною «Транспортна логістика»
ХНАДУ має ряд договорів про співпрацю з університетами України, Європи, Азії: Міжнародні угоди.
Кафедра підтримує багаторічні зв‘язки з Дрезденським Технічним Університетом (TU Dresden) - в різні часи викладачі (проф. Горбачов П.Ф., доц. Колій О.С., доц. Свічинський С.В.) та здобувачі (Івахнік В.) кафедри проходили стажування в TU Dresden. У 2022 році доц. Колій О.С. отримав стипендію (на шість місяців) для проведення досліджень на кафедрі автоматизації транспортних процесів в TU Dresden.
Також у 2022 році кафедра почала тісно співпрацювати з кафедрою «Транспортна техніка і організація перевезень» Казахського автомобільно-дорожнього інституту з метою обміну досвідом розробки освітніх програм і навчальних планів. В рамках підписаної угоди про співпрацю доц. Очеретенко С.В. прочитав курс гостьових лекцій з дисципліни "Логістика" для студентів Казахського автомобільно-дорожнього інституту.
Кафедра є засновником і одним із співорганізаторів Міжнародної школи сталої мобільності. Для реалізації цього заходу в різні роки залучалися іноземні та вітчизняні професіонали- практики транспортної галузі. В рамках цього заходу здобувачі українських ЗВО мали можливість отримати європейський досвід дослідження проблем функціонування транспорту в містах (INTERNATIONAL SUMMER SHOOL OF SUSTAINABLE MOBILITY).
Екодія IV Міжнародна освітня школа зі сталої мобільності: Вплив пандемії на мобільність
З метою поширення культури наукової доброчесності серед студентів, викладачів та аспірантів, ОП надає консультації з вимог до написання наукових робіт, зокрема, засобів уникнення плагіату та коректного посилання на використані джерела. У ХНАДУ процедура запобігання академічного плагіату передбачає створення методичних матеріалів, ознайомлення студентів з правилами запобігання плагіату та публікації етичних норм на сайтах університету. Крім того, викладачі кафедри беруть участь у різних курсах для популяризації наукової доброчесності.
Гарант освітньої програми: д.т.н., проф. Горбачов П.Ф.
Члени проєктної групи:
к.т.н., доц. Свічинський С.В.;
к.т.н., доц. Кочина А.А.;
Шевченко В.В., начальник відділу організації дорожнього руху Управління шляхового господарства Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради;
Діденко К.В., здобувач першого курсу навчання (гр. ТС-51-22).
Профайли науково-педагогічних працівників
Наказ про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у 2019 році
Наказ про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у 2020 році
Наказ про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у 2021 році
План про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у 2023 році
Перспективний план про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників до 2025 року
Кафедра ТСЛ разом із відділом організації сприяння працевлаштуванню студентів здійснює збір інформації щодо кар’єрного шляху та траєкторій працевлаштування випускників ОПП, зокрема шляхом застосування практики відповідних інформаційних запитів до роботодавців та безпосередньо випускників, тобто проведення анкетування, опитування через соціальні мережі, телефонного опитування, особистого спілкування - вставити посилання на документи - скину нижче Типовими траєкторіями працевлаштування випускників ОПП «Транспортні системи і логістика» є робота в: транспортних, експедиторських і логістичних компаніях; консалтингових компаніях з питань транспортного планування та моделювання; органах і підрозділах МВС України; профільних департаментах, управліннях і відділах органів місцевого самоврядування; ЗВО; наукових установах і закладах професійно-технічної освіти.