Аудиторне та технічне забезпечення навчального процесу

Комп'ютерний клас кафедри Транспортних технологій

Допоміжні до організації навчального процесу роботи виконують інженер І категорії Віталій Володимирович Трубілко та старший лаборант Анастасія Геннадіївна Литвиненко.

 Нині, використання комп'ютерних технологій і проведення лабораторних робіт, на їх базі є основним способом забезпечення своєчасного і якісного навчання наявної кількості студентів, в умовах відносно невеликих транспортних підприємств, що не можуть надати допомогу в проведенні таких навчальних занять.

Відповідно до затвердженого навчального плану з підготовки бакалаврів і магістрів кафедрою Транспортних технологій проводяться лабораторні роботи та практичні заняття (кабінет 512), спрямовані на поетапне логічне вивчення практичних сторін підготовки студентів.

Наприклад, на 3 курсі  з дисципліни „Вантажні перевезення”  і  на 4 курсі з дисципліни "Організація навантажувально-розвантажувальних робіт” проводиться по 6 віртуальних лабораторних робіт.