ХНАДУ традиційно став учасником Міжнародної виставки "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019"

Представники ФТС продемонстрували досягнення викладачів та студентів факультету. Відвідувачі мали змогу отримати інформацію щодо правил прийому, навчання по спеціальності "Транспортні технології" та ін.

Oops, an error occurred! Code: 20191111231329ddd10719

To top

День "Відкритих дверей" проводить Факультет транспортних систем

19 жовтня 2019р. ХНАДУ радісно відкрив двері та сердечно привітав учнів шкіл Харкова, Харківської та інших областей України під час заходу "День відкритих дверей ХНАДУ". Для всіх гостей Факультет транспортних систем, хто любить поєднувати приємне з корисним, була можливість взяти участь у реаліті-квесті "Транспортна логістика" та брей-рингу з питань організації та безпеки дорожнього руху. Це дало змогу учням спробувати себе у майбутній професії та отримати нагороди.

Зустріч з директорами закладів загальної середньої освіти

В Управлінні освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської Ради (30.09.2019 о 15-00) була проведена зустріч з директорами закладів загальної середньої освіти, на якій проф. Бекетов Ю.О., доц. Вдовиченко В.О. і  доц. Волкова Т.В. презентували факультет транспортних систем і кафедру транспортних технологій ХНАДУ. Під час зустрічі були обговорені шляхи вирішення проблемних питань в рамках взаємодії «школа – заклад вищої освіти».

ВАРНЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ - БАЗА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

  За запрошенням в рамках співпраці ХНАДУ із зарубіжними закладами вищої освіти молоді викладачі кафедри транспортних технологій факультету транспортних систем підвищили науково-педагогічний рівень наступним стажуванням.

Детальніше...

 

"Ніч науки" в Університеті

21 вересня 2019 року кафедра транспортних технологій ХНАДУ прийняла участь в проекті «Ніч Науки в Харкові» з учнями середніх шкіл і коледжів. Цей освітній проект реалізується в нашому місті від 2013 року та швидко набуває популярності серед молоді.

Викладачі кафедри провели інтерактивну демонстрацію останніх наукових досягнень і новітніх технологій на транспорті. Учасники проекту відвідали виставку автомобілів, провели ігри, пізнавальні вікторини та квести.

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

12 квітня 2019 року відбулася підсумкова конференція ІІ туру конкурсу. Переможець Литвиненко Анастасія Геннадіївна (група Тм-51) нагороджена дипломом I ступеню. Науковий керівник професор Нагорний Євген Васильович, завідувач кафедри транспортних технологій Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Детальніше...