Калініченко Олександр Петрович  

Кандидат технічних наук, доцент

Публікації:  Google
Методичний кабінет

 Освіта: У 1996 р. році закінчив Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, за спеціальністю «організація перевезень та управління на автомобільному транспорті», кваліфікація - інженер з організації перевезень і управління на автомобільному транспорті. Науковий ступінь кандидата технічних наук присуджено у 2003 р., за спеціальністю 05.22.01 – транспортні системи, тема: «Повышение эффективности совместной работы грузовых автомобилей и погрузочно-разгрузочных средств». Вчене звання доцента кафедри транспортних технологій присвоєно у 2007 році.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: «Вантажні перевезення», «Інформаційні технології при управлінні на транспорті».

Наукові інтереси: Удосконалення технології та умов перевезення вантажів, методів оперативного планування та управління процесами доставки вантажів. Обґрунтування і удосконалення методів, технологій для організації міжнародних, змішаних, комбінованих та інтермодальних перевезень вантажів. Закономірності формування вантажопотоків, організація управління ними і розробка методів організації транспортного процесу, заснованих на принципах логістики. Обґрунтування технологічних процесів вантажних перевезень, їх організації і управління в інтегрованих системах.

Досвід науково-практичної роботи: Автор понад 100 науково-методичних праць, є співавтором ряду закордонних колективних монографій, має свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, підготував 7 студентів - переможців Всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Керівник ряду науково-дослідницьких робіт з удосконалення процесів доставки вантажів та відповідальний виконавець ряду науково-дослідницьких робіт з удосконалення систем пасажирського транспорту в м. Кривий Ріг,       м. Слов’янськ, Черкаській та Херсонській областях.

Відзнаки: Багаторазовий переможець у номінації «Найкращі викладачі очима студентів ХНАДУ». Нагороджувався Почесними грамотами ХНАДУ за сумлінну працю.

Електронна адреса: kttkap2016@gmail.com