Орда Олександра Олександрівна

Кандидат технычних наук, асистент

Публікації:  ORCІD  Методичний кабінет  Google

Закінчила у 2003 році Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Після закінчення університету працювала на кафедрі «Транспортні технології» на посаді старшого лаборанта.

З 2004 року працює асистентом, проводить практичні заняття з дисциплін «Організація міжнародних перевезень», «Митні операції», «Стратегії розвитку транспорту» та є керівником курсового проектування з дисциплін «Пасажирські перевезення», «Вантажні перевезення», «Управління автомобільними перевезеннями».

Є співавтором більш 10 навчально-методичних видань за вказаними дисциплінами. З 2012 року є куратором академічних груп. З 2015 року є членом Гуманітарної ради факультету транспортних систем.

У 2014 році вступила до аспірантури на кафедру «Транспортні технології». Впродовж навчання виконала дисертаційну роботу на тему «Формування стратегій організації інтермодальних контейнерних перевезень в ланцюгах постачань на принципах кооперації учасників».

За даним напрямком досліджень видано більш 20 наукових публікацій, має 2 авторських свідоцтва. У 2014 році за сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою ХНАДУ.