Орда Олександра Олександрівна

Кандидат технічних наук, доцент  

Публікації:  ORCІD  Методичний кабінет  Google
Підвищення кваліфікації  викладача вищої школи...

Освіта: Закінчила у 2003 році Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Після закінчення університету працювала на кафедрі «Транспортні технології» на посаді старшого лаборанта. З 2004 року працювала асистентом. Впродовж навчання в аспірантурі з 2014 по 2019 роки виконала дисертаційну роботу на тему «Формування стратегій організації інтермодальних контейнерних перевезень в ланцюгах постачань на принципах кооперації учасників». У 2019 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 05.22.01 «Транспортні системи». З 2019 року працює на посаді доцента кафедри транспортних технологій.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: «Організація міжнародних перевезень», «Зовнішньоторговельні транспортні операції», «Митні операції», «Пасажирські перевезення», «Основи менеджменту», «Комерційна робота на автомобільному транспорті», «Стратегії розвитку транспорту».

Наукові інтереси: Підвищення ефективності та якості доставки вантажів у міжнародному сполученні, моделювання раціонального управління логістичними системами в ланцюгах постачань, формування раціональної стратегії розвитку транспортних систем.

Досвід науково-практичної роботи: Автор понад 40 науково-методичних праць, підготувала 1 студента - переможця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт. Приймала участь у виконанні НДР «Забезпечення конкурентоспроможності підприємств транспортної галузі України за рахунок підвищення ефективності віртуального управління процесами транспортного обслуговування», виконувала обов’язки відповідального секретаря міжнародної науково-практичної конференції «Інтелектуальні технології управління транспортними процесами».

Відзнаки: Нагороджена Почесною грамотою ХНАДУ.

Електронна адреса: kost.alexandra@remove-this.gmail.remove-this.com