Павленко Олексій Вікторович

Кандидат технічних наук, доцент

Публікації:  ORCID   Методичний кабінет  Google

У 2000 році закінчив Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (залізничному)». Після закінчення академії з серпня по листопад 2000 року працював інженером з маркетингу на ДП МОУ «110 ХАРЗ».

З 1 грудня 2000 року по 30 листопада 2003 року навчався в аспірантурі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. З 1 грудня 2003 року працював асистентом кафедри транспортних технологій.

Науковий ступінь кандидата технічних наук присуджено у 2004 році зі спеціальності «Транспорті системи».

З вересня 2004 року працює доцентом кафедри транспортних технологій. Читає лекцій та проводить практичні, лабораторні та семінарські заняття з дисциплін – «Вантажні перевезення», «Комерційна робота на транспорті», «Науково-дослідна робота студента», «Методи наукових досліджень», «Моделювання транспортних процесів», «Транспортно-експедиторська діяльність».

Є співавтором більш 10 навчально-методичних публікацій та автором (співавтором) 18 наукових публікацій, деякі з яких наведені у посиланні Google Академія. 

Напрям наукової діяльності: розробка методів моделювання транспортних процесів; формування ефективної організації роботи транспортно-логістичних центрів; вибір раціональних схем доставки вантажів; формування ефективного варіанту транспортно-експедиторського обслуговування.