Павленко Олексій Вікторович

Кандидат технічних наук, доцент

Публікації:  ORCID   Методичний кабінет  Внешняя ссылка открывается в новом окнеGoogle

Освіта: У 2000 році закінчив Харківську Державну академію залізничного транспорту (ХарДАЗТ) за спеціальністю «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті». У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Розробка моделі функціонування логістичних ланцюгів транспортного вузла для вибору інтенсивних технологій вантажоруху».

Дисципліни, які викладає на кафедрі: «Науково-дослідна робота студента», «Комерційна робота на транспорті», «Методи наукових досліджень», «Транспортно-експедиторська діяльність», «Моделювання транспортних процесів».

Наукові інтереси: Теорія функціонування транспортно-логістичних центрів при організації доставки різних видів вантажів, моделювання транспортних процесів, підвищення ефективності використання ресурсів при роботі складських систем, формування раціональних схем доставки вантажів у міжнародному сполученні.

Досвід науково-практичної роботи: Автор понад 70 наукових та методичних робіт, з яких понад 20 публікацій входять до міжнародних науковометричних баз та вносять інноваційний розвиток у сучасні світові підходи з удосконалення логістичних систем доставки вантажів. Має низку наукових видання індексованих у Міжнародних реферативних базах даних (Scopus, Web of science). Є співавтором ряду закордонних колективних монографій. Має свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір. Підготував 5 студентів – переможців Всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Відповідальний виконавець ряду науково-дослідницьких робіт з удосконалення роботи транспортно-логістичних центрів м. Харків.

Відзнаки: Нагороджувався почесним грамотами ХНАДУ за сумлінну працю.

Електронна адреса: ttpov@ukr.net