Потаман Наталія Володимирівна

 Кандидат технічних наук, доцент

Публікації:  ORCID   Google   Методичний кабінет

У 2004 році закінчила Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільному)». Після закінчення університету з серпня по листопад 2004 року працювала інженером з економіки на ВАТ «АТП-16330».

З 1 грудня 2004 року по 30 листопада 2007 року навчалася в аспірантурі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. З 1 вересня 2005 року працювала асистентом кафедри транспортних технологій за сумісництвом. Науковий ступінь кандидата технічних наук присуджено у 2010 році зі спеціальності «Транспорті системи».

З вересня 2011 року працює доцентом кафедри транспортних технологій. Читає лекцій та проводить практичні, лабораторні та семінарські заняття з дисциплін – «Митні операції», «Зовнішньо-торгівельні транспортні відносини», «Основи менеджменту», «Пасажирські перевезення», «Управління автомобільними перевезеннями». Є співавтором більш 15 навчально-методичних публікацій та автором (співавтором) 35 наукових публікацій, деякі з яких наведені у посиланні Google Академія.

Напрям наукової діяльності: розробка методів моделювання транспортних процесів; формування структури каналу розподілу продукції; вибір раціональних схем доставки вантажів; обстеження пасажиропотоків у містах, дослідження та аналіз роботи автобусних маршрутів у містах.