Вдовиченко Володимир Олексійович

 

Доктор технічних наук, доцент

Публікації: ORCID  Методичний кабінет  Google

У 1999 році закінчив Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільному)». Після закінчення університету працював на посаді асистента кафедри транспортних систем.

З 2004 року, після захисту кандидатської дисертації, займає посаду доцента кафедри транспортних технологій. Читає лекцій, проводить практичні, лабораторні та семінарські заняття з дисциплін: «Пасажирські перевезення», «Стратегія розвитку транспорту», «Методи дослідження ефективності складних транспортних систем».

Є автором понад 70 наукових публікацій, з яких 36 опубліковано у фахових виданнях України та міжнародних журналах, монографії «Методологічні основи формування системної ефективності міського громадського пасажирського транспорту в умовах сталого розвитку», навчального посібника «Пасажирські автомобільні перевезення». Веде активну діяльність у наукових дослідженнях, присвячених підвищенню ефективності міських пасажирських транспортних систем.

У період з 2000 р. по 2018 р. за його участю та під керівництвом виконувалася низка науково-дослідницьких робіт, пов’язаних з розробкою та удосконаленням систем міського громадського пасажирського транспорту в містах України: Харків, Суми, Мелітополь, Херсон, Кривий Ріг та ін.

Напрям наукової діяльності: підвищення ефективності функціонування транспортно-пересадочних вузлів пасажирського транспорту, удосконалення маршрутних систем міського громадського пасажирського транспорту, формування раціональної стратегії розвитку транспортних систем.