Волкова Тетяна Вікторівна

Кандидат технічних наук, доцент

Публікації: Google Академія  ORCID   Методичний кабінет

У 2002 році закінчила Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України за спеціальністю «Організація перевезень і керування на транспорті» та здобула кваліфікацію магістра - дослідника та вже працювала на кафедрі за сумісництвом старшим лаборантом. Після закінчення університету працювала викладачем стажистом, асистентом, старшим викладачем цієї ж кафедри. З 1 грудня 2006 р. по 31 серпня 2007 р. працювала на посаді консультанта з маркетингу „ТОВ Промстанінвест”.

У 2007 році присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

З 1 вересня 2008 р. працює на посаді доцента кафедри транспортних технологій ХНАДУ. Читає лекції та проводить практичні та семінарські заняття з дисциплін – «Управління автомобільними перевезеннями», «Основи менеджменту», «Науково-дослідна робота студента».

Є співавтором 12 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, понад 30 навчально-методичних публікацій та автором (співавтором) 20 наукових публікацій.

Напрям наукової діяльності: інтелектуальні системи моніторингу транспорту, вибір раціональних схем доставки вантажів.