Волкова Тетяна Вікторівна

Кандидат технічних наук, доцент

Публікації: Google Академія  ORCID   Методичний кабінет

Освіта: У 2002 році закінчила Харківський національний автомобільно-дорожній університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Організація перевезень і керування на транспорті» та здобула кваліфікацію магістра – дослідника, працюючи вже на кафедрі за сумісництвом старшим лаборантом. У 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення транспортного обслуговування вантажовласників у транспортних вузлах» за спеціальністю 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Дисципліни, які викладає на кафедрі: «Управління автомобільними перевезеннями», «Науково-дослідна робота студента», «Комерційна робота на транспорті».

Наукові інтереси: формування та практична реалізація функціональних можливостей сучасних інтелектуальних транспортних систем, інформаційні технології в процесах моніторингу транспорту при перевезенні вантажів, розробка автоматизованої транспортно-телематичної системи управління та контролю за процесом перевезення вантажів, вибір раціональних схем доставки вантажів.

Досвід науково-практичної роботи: автор (співавтор) свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, навчальних посібників, наукових публікацій та навчально-методичних публікацій, здійснює наукове консультування підприємств автомобільного транспорту з питань організації перевезень вантажів. Відзнаки: Нагороджена почесними грамотами ХНАДУ.

Електронна адреса: wolf949@ukr.net.