Третій рівень вищої освіти (аспірантура)

Шановні здобувачі третього рівня вищої освіти (аспіранти), пропонуємо вам 

Програма з дисципліни "Фундаментальна та прикладна математична підготовка" 2016-2020.

Всеукраїнська олімпіада ХНАДУ для професійної орієнтації вступників
на основі повної загальної средньої освіти грудень 2019 - травень 2020 рр.

          Харківський національний автомобільно-дорожній університет у квітні та травні 2020 року проводить Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Участь у олімпіаді допоможе майбутнім вступникам посилити свої шанси на зарахування при вступі до університету, зокрема дає можливість:

1.  Підвищити впевненість у власних силах;

2.  Узагальнити, проаналізувати вивчений матеріал;

3.   Перевірити себе та свої знання з дисциплін;

4.   Застосувати набуті знання у нових умовах;

5.    Найголовніше — здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО.

   Олімпіада проводиться з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та географії у два тури (дистанційний та очний).

Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, учасникам олімпіад, які набрали на менше 90 балів у другому турі (який пройде у травні 2020 року), нараховується від 1 до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного балу для вступу до університету на навчання за природно-математичними та інженерно-технічними спеціальностями.

   Про всю додаткову інформацію про Олімпіаді та отримання запрошення на участь у другому турі можливо дізнатися за телефонами: (057)707-37-82, (057) 707-36-76,    (067) - 999-55-96(Viber)

 Завдання дистанційного туру з математики Всеукраїнської олімпіади ХНАДУ (2019 р.)

Контактна інформація

Адреса:

вул. Ярослава Мудрого, 25 (колиш. Петровського),

Харків, 61002 МСП, Україна

Телефон: (057) 707-37-37

E-mail: vmatem@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Як нас знайти: м. Пушкінська або м.Університет, головний корпус ХНАДУ, праве крило, четвертий поверх, кімната 405

Як готуватися

Вступ до вищого навчального закладу вимагає значної підготовки та концентрації. Необхідно ретельно готуватися до вступу, щоб отримати шанс стати студентом.

1. Оберіть Вашу майбутню професію. Пройдіть тести з визначення професійної спрямованості, почитайте та прослухайте відгуки різних людей з приводу їх спеціальностей, розгляньте основні університети та напрямки підготовки в Україні.

2. Умови вступу. Проконсультуйтеся з Вашими вчителями та у приймальних комісія університету, до якого Ви запланували вступати, щоб з'ясувати, які предмети Вам потрібно здати з ЗНО.

3. Готуйтесь до ЗНО. Для цього можна використовувати велику кількість навчальної літератури, якою наповнений інформаційний простір. Проходьте ЗНО з різних дисциплін на офіційному сайті zno.osvita.ua