Шановний абітурієнт

   Агітаційна робота кафедри з працівниками освітніх закладів та майбутними абітурієнтами

                  Всеукраїнська олімпіада ХНАДУ для професійної орієнтації вступників

           на основі повної загальної средньої освіти грудень 2018 - травень 2019 рр.

          Харківський національний автомобільно-дорожній університет у квітні та травні 2019 року проводить Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Участь у олімпіаді допоможе майбутнім вступникам посилити свої шанси на зарахування при вступі до університету, зокрема дає можливість:

1.  Підвищити впевненість у власних силах;

2.  Узагальнити, проаналізувати вивчений матеріал;

3.   Перевірити себе та свої знання з дисциплін;

4.   Застосувати набуті знання у нових умовах;

5.    Найголовніше — здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО.

   Олімпіада проводиться з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та географії у два тури (дистанційний та очний).

Перший тур з кожної дисципліни проводиться наступними кроками:

1.  Учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розмішеними на сайті http://old-www.khadi.kharkov.ua/home.html

2.  Завантажують завдання з потрібних предметів, розв'язують їх і надсилають заповнену анкету та бланк відповідей на електронну адресу:Alina_Vladimirovna_khadi(at)ukr(dot)net

Учасники Олімпіади, які набрали не менш 75 балів на першому етапі, будуть запрошені на другий (очний) тур, який пройде у травны 2019 року на базі університету ХНАДУ (м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25)

Результати першого туру Олімпіад були опубліковані на сайті університету ihttp://old-www.khadi.kharkov.ua/home.html

     Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, учасникам олімпіад, які набрали на менше 90 балів у другому турі (який пройде у травня 2019 року), нараховується від 1 до 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного балу для вступу до університету на навчання за природно-математичними та інженерно-технічними спеціальностями.

   Про всю додаткову інформацію про Олімпіаді та отримання запрошення на участь у другому турі можливо дізнатися за телефонами: (057)707-37-82, (057) 707-36-76,    (067) - 999-55-96(Viber)

 Начинается скачивание файлаЗавдання дистанційного туру з математики Всеукраїнської олімпіади ХНАДУ (2019 р.)

 

    Основну інформацію до вступу Ви можете отримати на сторінці кожного факультету, де перелічені основні напрямки підготовки та інформація про них:

1. Факультет транспортних систем

2. Автомобільний

3. Дорожньо-будівельний

4. Механічний

5. Управління та бізнесу

Для іноземних студентів

Інформацію з приводу умов вступу та вартості навчання за посиланням https://www.khadi.kharkov.ua/abiturients/

Як готуватися

Вступ до вищого навчального закладу вимагає значної підготовки та концентрації. Необхідно ретельно готуватися до вступу, щоб отримати шанс стати студентом.

1. Оберіть Вашу майбутню професію. Пройдіть тести з визначення професійної спрямованості, почитайте та прослухайте відгуки різних людей з приводу їх спеціальностей, продивіться основні університети та напрямки підготовки в Україні.

2. Умови вступу. Проконсультуйтеся з Вашими вчителями та у приймальних комісія університету, до якого Ви запланували вступати, щоб зєясувати, які предмети Вам потрібно здати з ЗНО.

3. Готуйтесь до ЗНО. Для цього можна використовувати велику кількість навчальної літератури, якою наповнений інформаційний простір. Проходьте ЗНО з різних дисциплін на офіційному сайті zno.osvita.ua 

Контактна інформація

Адреса:

вул. Ярослава Мудрого, 25 (колиш. Петровського),

Харків, 61002 МСП, Україна

Телефон: (057) 707-37-37

E-mail: vmatem@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua

Як нас знайти: м. Пушкінська або м.Університет, головний корпус ХНАДУ, праве крило, четвертий поверх, кімната 405