НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

ХНАДУ традиційно став учасником Міжнародної виставки "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном-2019".

Представники ФТС продемонстрували досягнення викладачів та студентів факультету. 

Відвідувачі мали змогу отримати інформацію щодо правил прийому, навчання по спеціальності "Транспортні технології" та ін.

Спортивне свято ХНАДУ

16 жовтня у спорткомплексі ХНАДУ відбулося спортивне свято, де директор Центру студентського розвитку спорту Харківської державної академії фізичної культури Віктор Олексійович Павленко вручив ректору проф. Туренку А.М. нагороди, що свідчать про той факт, що на протязі 16 років поспіль спортсмени нашого університету стають переможцями Спартакіади «Здоров’я» серед студентських команд регіону.

Команди факультету транспортних систем дуже вдало виступили на цих змаганнях і у внутрішньоуніверситетському рівні отримали кубки та зайняли відповідні місця:

- Спартакіада першокурсників – 1 місце;

- Спартакіада гуртожитків – 2 місце;

- Спартакіада студентів «Спорт високих досягнень» - 2 місце;

- Спартакіада викладачів «Здоров’я» - 2 місце.

На свято були запрошені спортсмени ХНАДУ, які за останній час отримали високі спортивні нагороди.

На фото разом з деканом ФТС проф. Бекетовим Ю.О. та помічником декана доц. Ярмак Т.В. чемпіони України 2019 року з кікбоксінгу Павлюченко Дар'я (Т- 35т1-17) та Муравський Владислав (Т-22-18).

"День відкритих дверей ХНАДУ"

19 жовтня 2019р. ХНАДУ радушно відкрив двері та сердечно привітав учнів шкіл Харкова, Харківської та інших областей України під час заходу "День відкритих дверей ХНАДУ". Для всіх гостей ФТС, хто любить поєднувати приємне з корисним, була можливість взяти участь у реаліті-квесті "Транспортна логістика" та брей-рингу з питань організації та безпеки дорожнього руху. Це дало змогу учням спробувати себе у майбутній професії та отримати нагороди.  

ВІТАЄМО!!!

Катерина Москальова студентка ХНАДУ, ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ завоювала СРІБЛО по самбо на Європейських іграх в Мінську!

"ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХАДІ - ХНАДУ 2019"

За традицією 1 червня 2019 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) стане місцем зустрічі випускників всіх років, всіх поколінь.

В програмі заходу:
10.00 -  Знайомство з життям факультетів, кафедр (Фойє університету)
11.00 - Святкова програма «Вітаємо тебе, Випускник» (Актовий зал)
12.30 - Зустрічі на факультетах
13.30 - Екскурсії університетом, фотографування на згадку 

Якщо ви прагнете зустрітися з університетськими друзями та  улюбленими викладачами, бажаєте згадати перші сесії та студентське життя - чекаємо на вас в стінах рідної Alma Mater 1 червня на «Дні випускника «ХАДІ - ХНАДУ 2019»!

Шановні випускники, слідкуйте за новинами та діліться інформацією. 
Додаткова інформація за телефонами: (057) 707-37-90, 707-37-89.


ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ