ОГОЛОШЕННЯ

"ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХАДІ - ХНАДУ 2019"

За традицією 1 червня 2019 року Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) стане місцем зустрічі випускників всіх років, всіх поколінь.

В програмі заходу:
10.00 -  Знайомство з життям факультетів, кафедр (Фойє університету)
11.00 - Святкова програма «Вітаємо тебе, Випускник» (Актовий зал)
12.30 - Зустрічі на факультетах
13.30 - Екскурсії університетом, фотографування на згадку 

Якщо ви прагнете зустрітися з університетськими друзями та  улюбленими викладачами, бажаєте згадати перші сесії та студентське життя - чекаємо на вас в стінах рідної Alma Mater 1 червня на «Дні випускника «ХАДІ - ХНАДУ 2019»!

Шановні випускники, слідкуйте за новинами та діліться інформацією. 
Додаткова інформація за телефонами: (057) 707-37-90, 707-37-89.

Весняна школа зі сталої мобільності «Зелені коридори Харкова» (15-19 травня 2019 року)

Як зробити наші міста доброзичливим та зручними для людей? Як пересуватись з задоволенням і користю для здоров’я, розумно використовувати наявний природний потенціал?

В якості об’єкту дослідження ми обрали Шевченківський район міста Харкова де ми маємо, як парадні Парк ім. Максима Горького та Саржин Яр, так і занехаяні береги річки Лопань, засмічені гаї та левади. А ще значну інтенсивність руху автомобільного транспорту…

Запрошуємо студентів 2-6  курсу та молодих фахівців, які проводять дослідження та працюють в сфері міської мобільності (спеціальності “Транспортні технології”,  “Містобудування”, “Будівництво та цивільна інженерія”, “Екологія”, “Соціологія”, “Географія”, інші) прийняти участь в роботі Міжнародної освітньої школи зі сталої мобільності. Школа буде проходити з 15 по 19 травня 2019 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ