ОСТАННІ НОВИНИ 

Вітаємо студентку Литвиненко Анастасію Геннадіївну, яка здобула II місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації, яка відбулася з 16 по 18 квітня 2019 року

Весняна школа зі сталої мобільності «Зелені коридори Харкова» (15-19 травня 2019 року)

Як зробити наші міста доброзичливим та зручними для людей? Як пересуватись з задоволенням і користю для здоров’я, розумно використовувати наявний природний потенціал?

В якості об’єкту дослідження ми обрали Шевченківський район міста Харкова де ми маємо, як парадні Парк ім. Максима Горького та Саржин Яр, так і занехаяні береги річки Лопань, засмічені гаї та левади. А ще значну інтенсивність руху автомобільного транспорту…

Запрошуємо студентів 2-6  курсу та молодих фахівців, які проводять дослідження та працюють в сфері міської мобільності (спеціальності “Транспортні технології”,  “Містобудування”, “Будівництво та цивільна інженерія”, “Екологія”, “Соціологія”, “Географія”, інші) прийняти участь в роботі Міжнародної освітньої школи зі сталої мобільності. Школа буде проходити з 15 по 19 травня 2019 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Вітаємо студентку ХНАДУ кафедри Транспортних систем і логістики Воловиченко Марію Вікторівну, яка здобула III місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні системи» 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти III - IV рівнів акредитації, яка відбулася з 17 по 19 квітня 2019 року в ХНУМГ.

15.05.2019 р. відбулась акція "Відповідальний пішохід", яку було проведено спільно з патрульною поліцією Харківського обласного управління національної поліції України. В акції прийняли участь співробітники деканату ФТС, викладачі та студенти Університету. 

НОВИНИ

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС У СОЦМЕРЕЖАХ