Тиждень безпеки дорожнього руху 2021

З 15 по 21 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликано привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на Українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року. Світовим співтовариством розпочато заходи, спрямовані на якісне покращення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

У числі основних заходів:

– прес-конференція в ІА «Укрінформ» за участю представників профільних міністерств та відомств;

– круглий стіл в Міністерстві освіти і науки з питань безпеки дітей та молоді на дорогах за участю зацікавлених сторін;

– вебінар для керівників автотранспортних підприємств з питань дотримання безпеки корпоративного парку;

– щорічний єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах;

– підведення підсумків щорічного всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»;

– щорічна всеукраїнська благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя»;

– поминальні заходи з нагоди Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП.

З урахуванням дотримання належних протиепідемічних заходів, спричинених поширенням короновірусної хвороби, більшість заходів відбудеться у дистанційному форматі.

To top