Здобувачі вищої освіти рівня бакалавр ХНАДУ відвідали захід “Студентське самоврядування Незламного"

6 червня 2024 року здобувачі вищої освіти рівня бакалавр факультетів Управління та бізнесу (Іван Курило), Транспортних систем (Олег Холодов), Дорожньою-будівельного факультету (Єлизавета Голік) Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) взяли участь у форумі “Студентське самоврядування Незламного: шлях до якісної освіти та активного громадянства”.

Організаторами форуму виступили представники Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. Учасники заходу мали змогу обмінятися досвідом, взяти участь у дискусіях та отримати нові знання щодо ролі студентського самоврядування у забезпеченні якісної освіти та активного громадянства.

Захід став важливим кроком до покращення взаємодії між студентами, викладачами та органами місцевої влади, а також сприяв розвитку лідерських якостей у молоді, що прагне зробити свій внесок у майбутнє країни. Учасники заходу мали можливість отримати нові знання, поспілкуватися з провідними експертами у сфері освіти та самоврядування, а також встановити нові контакти для подальшої співпраці.

Особливий інтерес викликала панельна дискусія на тему “Студентське самоврядування у період воєнного стану: як молоді реалізувати себе у Харкові”, під час якої обговорювалися актуальні питання та виклики, з якими стикаються студенти в умовах воєнного стану. Представники Української Асоціації Студентів та Молодіжної ради при Харківському міському голові поділилися своїми баченнями щодо шляхів подолання цих викликів та можливостей для самореалізації молоді у Харкові.

Форум завершився урочистим врученням сертифікатів учасникам, що підтверджують їхню активну участь у заході та готовність до подальшої роботи у напрямку покращення якості освіти та розвитку студентського самоврядування.


To top