ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!!!

Важливим моментом у становленні майбутніх фахівців є виховна робота. Сьогодні випускники факультету повинні відповідати багатьом критеріям, серед яких – не тільки бути компетентним фахівцем обраної професії, але й всебічно розвиненою особистістю. Тому виховній роботі на факультеті надається відповідна увага.

Комплекс виховних впливів охоплює широкий спектр: це й «набір» культурно-виховних заходів, що складається з організаційних годин в академічних групах, щоденного контролю відвідуваності студентів, щотижневих зборів старост академічних груп, кураторів і працівників деканату, а також традиційні культурно-масові конкурси «Міс-ХНАДУ», «Містер-ХНАДУ», «Першокурсник», «Найперший», що відомі за межами ХНАДУ.

Але є й певні особливості, що відрізняють ФТС від інших факультетів ХНАДУ. На факультеті створена Гуманітарна рада, метою якої є координація виховної роботи кураторського корпуса, обмін досвідом кращих кураторів, постійні звіти кураторів, підсумки роботи й визначення рейтингу кураторів академічних груп, розгляд питань роботи органів студентського самоврядування.

Відомий факультет і своєю культурно-оздоровчою програмою, у рамках якої представники деканату, куратори разом зі студентами постійно відвідують басейн, ковзанку, знамениті місця України, організовують постійні походи в театри, музеї, на виставки. Доброю традицією на факультеті стало проведення щорічних новорічних вогників.

На факультеті постійно впроваджуються інноваційні інновації за ініціативою керівництва та студентів. Студентський актив факультету регулярно проводить анкетування студентів з різних питань студентського життя, створені рейтинги успішності студента й академічної групи. Не залишаються без уваги заходи різного рівня за межами університету. Активність студентів ФТС проявляється в участі в молодіжних проектах, школах і тренінгах.

Гордістю факультету є студенти – талановиті актори, танцюристи, співаки, спортсмени, активні організатори, про що свідчать численні перемоги в різних конкурсах, змаганнях, круглих столах. До того ж наші студенти надають допомогу дітям-сиротам.

Виховна робота важка, кропітка й вимагає особливого підходу кожного – від керівництва до студента, тому на факультеті активно ведеться індивідуальна робота зі студентами та їх батьками.

Усі ці складові виховної роботи є необхідними умовами формування сучасного фахівця з вищою освітою.