ВІДДІЛ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеВідділ організації сприяння працевлаштуванню студентів створений у 1991 році за наказом ректора як структурний підрозділ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Головна мета діяльності відділу - створення сприятливих умов ефективного пошуку роботи випускниками університету в складних умовах ринкової економіки.

ПИТАННЯ, ЯКІ ВИРІШУЄ ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СТУДЕНТІВ:

проведення постійного моніторингу ринку праці; накопичення та оновлення банку даних потенційних роботодавців за основними видами економічної діяльності; презентація спеціальностей, за якими університет здійснює підготовку фахівців; налагодження співпраці та встановлення соціального партнерства з державними установами, рекрутинговими агенціями, Харківським обласним центром зайнятості, організаціями та підприємствами всіх форм власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників та студентів; формування банку даних та пропонування резюме випускників ХНАДУ на ринку праці; надання консультацій майбутнім випускникам щодо питань працевлаштування; запровадження системи зворотного зв’язку з підприємствами з метою отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки та відстеження кар’єрного зростання випускників.   

Українській будівельній компанії «Укртрансміст» на постійну роботу потрібен інженер-кошторисник для роботи на об'єктах в м.Києві та області. Додаткова інформація на Facebook Відділу сприяння працевлаштуванню студентів ХНАДУ. Телефон для довідок (044) 277-26-17. Резюме висилати на e-mail: usk.most2017@remove-this.gmail.remove-this.com