Кафедра організації та безпеки дорожнього руху

Кафедра ОіБДР бере свій початок від створеної у 1979 році кафедри організації перевезень та дорожнього руху. На сьогодні кафедра ОіБДР складається з 14 викладачів та 2 співробітників допоміжного персоналу. Колектив кафедри веде наукову  роботу у сфері організації дорожнього руху, а також навчальну роботу серед студентів.

Кафедра навчає студентів за фахом 275.03 - "Транспортні системи (на автомобільному транспорті)" за освітньою програмою "Організація та безпека дорожнього руху".

Результатами фундаментальних досліджень кафедри є розв’язання проблем удосконалення організації дорожнього руху в містах та на заміських дорогах, дослідження впливу функціонального стану водіїв на параметри транспортних систем, дослідження поточного стану транспортних систем міст та розробка заходів щодо вдосконалення умов руху транспортних засобів, зокрема на залізничних переїздах та перехрестях, проведення аудиту безпеки дорожнього руху.

Кафедра має у своєму розпорядженні навчальні аудиторії, комп'ютерний клас та кабінет технічних засобів регулювання руху.

Для зручності студентів навчальні інформаційні матеріали кафедри викладено у файловому архіві Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttp://files.khadi.kharkov.ua/transportnikh-sistem/organizatsiji-ta-bezpeki-dorozhnogo-rukhu.html (доступ до матеріалів надається за персональним паролем кожному студенту).

Навчальні курси кафедри доступні також і для дистанційної форми навчання на навчальному сайті ХНАДУ (Внешняя ссылка открывается в новом окнеdl.khadi.kharkov.ua).

Розклад роботи кафедри:

Пн-Пт 8:00 - 16:00


Анкета зворотнього зв'язку

Останнi новини

 


Відповідальний за сторінку кафедри на сайті ХНАДУ

ас. Засядько Д. В.

Тел. +38(067) 29-06-304

e-mail: zdv964235@remove-this.ukr.remove-this.net

Контакти

Головний корпус, ліве крило, 5 поверх, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@remove-this.ukr.remove-this.net

Тел. +38(067) 29-06-304