Кафедра організації і безпеки дорожнього руху

Кафедра ОіБДР бере свій початок від створеної у 1979 році кафедри організації перевезень та дорожнього руху. На сьогодні кафедра ОіБДР складається з 14 викладачів та 2 співробітників допоміжнього персоналу. Колектив кафедри веде наукову  роботу у сфері організації дорожнього руху, а також навчальну роботу серед студентів.

Результатами фундаментальних досліджень кафедри є розв’язання проблем удосконалення організації дорожнього руху в містах та на заміських дорогах, дослідження впливу функціонального стану водіїв на параметри транспортних систем, дослідження поточного стану та розробка заходів по вдосконаленню руху транспортних засобів, зокрема на залізничних переїздах, проведення аудиту безпеки дорожнього руху.

Кафедра має у своєму розпорядженні навчальні аудиторії, комп'ютерний клас та лабораторію технічних засобів регулювання руху.

Для зручності студентів навчальні інформаційні матеріали кафедри викладену у файловому архіві Внешняя ссылка открывается в новом окнеhttp://files.khadi.kharkov.ua/transportnikh-sistem/organizatsiji-ta-bezpeki-dorozhnogo-rukhu.html (доступ до матеріалів надається за персональним паролем кожному студенту)

Розклад роботи кафедри:

Пн-Пт 8:00 - 16:00

Анонс конференції

17-18 листопада 2020 року відбудеться міжнародна науково-технічна конференція "Інтелектуальні технології управління транпортними процесами", де секція "Проблеми та перспективи безпеки на транспорті" відбудеться під егідою кафедри ОіБДР.  Заявки та тези доповідей приймаються до 10.11.2020 року (ktt@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua доц. Калініченко О. П.).

Через карантинні обмеження конференція відбудеться у дистанційному форматі. Участь безкоштовна.

Останнi новини


 


Відповідальний за сторінку кафедри на сайті ХНАДУ

ас. Засядько Д. В.

Тел. +38(067) 29-06-304

e-mail: zdv964235@remove-this.ukr.remove-this.net

Контакти

Головний корпус, ліве крило, 5 поверх, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@ukr.net