НОВИНИ

Опубліковано:

26 листопада 2021 року здобувачі каф. ОБДР взяли участь у III Міжнародній студентській науковій конференції, м. Рівне

26 листопада 2021 року здобувачі кафедри ОБДР Буслаєв О. О., Коренєв В. Ю., Черненко В.О. взяли участь у III Міжнародній студентській науковій конференції, м. Рівне. Їхнім науковим керівникам Семченко Н.О. та Бугайовій М.О. оголошена подяка.

Опубліковано:

Викладачі кафедри ОБДР взяли участь у конференції

Викладачі кафедри ОБДР доц. Холодова О. О. та доц. Семченко Н. О.  взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців транспортної галузі»

Опубліковано:

Викладачі кафедри ОіБДР взяли участь у Міжнародній літній школі «ПРИНЦИПИ ТА ЦІННОСТІ ЄС: РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТІ ДЛЯ СТАЛОГО РО

 Викладачі кафедри ОіБДР Семченко Н.О. та Бугайова М.О. взяли участь у Міжнародній літній школі «ПРИНЦИПИ ТА ЦІННОСТІ ЄС: РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТІ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»  

Опубліковано:

Студенти ФТС взяли участь у конференції "Пріоритетні напрямки та вектори розвитку світової науки"

Студенти ФТС гр. Т-32-18 Макарова О.О., Каменєв Д.О. (науковий керівник Семченко Н.О.) та Черненко В.О. (науковий керівник Бугайова М.О.) взяли участь у I Міжнародній студентській науковій конференції "Пріоритетні напрямки та вектори розвитку світової науки", м. Миколаїв, 21...

Опубліковано:

Зустріч студентів та співробітників МВС щодо безпеки руху

Кафедрою ОіБДР було проведено зустріч студентів третього курсу ФТС з фахівцями Сервісного центру МВС. На зустрічі обговорювали статистичні дані щодо аварійності по місту Харків та Харківській області.

Опубліковано:

Відзнака до дня науки

Кафедра організації та безпеки дорожнього руху вітає д.т.н., проф. Степанова Олексія Вікторовича з нагородженням Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради за багаторічну  сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і...

Опубліковано:

Участь у конференції “ТРАНСПОРТ, ЕКОЛОГИЯ - УСТОЙЧИВО РАЗВИТИЕ” (Варна, Болгарія)

Кафедра організації та безпеки дорожнього руху взяла активну участь в XXVII-й Міжнародній науково-технічній конференції “ТРАНСПОРТ, ЕКОЛОГИЯ - УСТОЙЧИВО РАЗВИТИЕ”, організатором якої був ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА (Болгарія)

Опубліковано:

Introduction to Vision Zero for Ukraine

Викладачі кафедри організації та безпеки дорожнього руху взяли участь у міжнародному семінарі «Introduction to Vision Zero for Ukraine»

Опубліковано:

Онлайн-засідання секції "Організація та безпека дорожнього руху" 85-ої науково-технічної та науково-методичної конференції ХНАДУ.

13 травня 2021 року відбулося онлайн-засідання секції "Організація та безпека дорожнього руху" 85-ої науково-технічної та науково-методичної конференції ХНАДУ.

Опубліковано:

Студентка Ангеліна Караваєва посіла 2 місце у легкоатлетичних змаганнях

Вітаємо студентку Ангеліну Караваєву, яка посіла друге місце у легкоатлетичних змаганнях "П'ятихатський марафон"

Контакти

Кафедра розташована у головному корпусі ХНАДУ на 5 поверсі у лівому крилі, ауд. 519 та 524.

Тел. +38 (057) 707-37-06

e-mail: oibdrkhadi@ukr.net