Ви тут: Кафедри
Русский
English
Deutsch
Français
Thursday, 25-04-2019

Кафедри

Наукова робота факультету

Особливе місце на факультеті транспортних систем приділяється й науковій роботі. За останні п’ять років підготовлено та успішно захищено більше 10 кандидатських й 3 докторських дисертації. На сьогодні факультет транспортних систем пишається тими видатними науковцями, що створюють науковий фундамент колективу. На факультеті створено три потужні наукові школи, які очолюють д.т.н., проф. Нагорний Є.В., д.т.н., проф. Горбачов П.Ф. та д.т.н., проф. Наглюк І.С., під керівництвом яких підготовлено молодих науковців факультету, що становлять сучасну основу для подальшого розвитку науки на факультеті.

Якісна освіта – це важка, наполеглива, трудомістка праця, для виконання якої необхідні кваліфіковані наукові кадри – викладачі факультету. Вони завжди прийдуть на допомогу студентам, що мають бажання та натхнення займатися науковою роботою.

Викладацьким колективом факультету також приділяється увага студентській науковій роботі. Студенти факультету постійно приймають участь у наукових і науково-практичних конференціях, міських й Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, являються авторами наукових статей. Студенти факультету є постійними переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад.