Шановні абітурієнти!

Вітаємо Вас на сторінці

ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ!

Дистанційне навчання

Харківський національний автомобільно-дорожній універсистет забезпечує дистанційну форму навчання згідно розкладу занять!!!

Дистанційне навчання здійснюється на основі сучасних педагогічних, інформаційних та телекомунікаційних технологій через електронні навчальні курси, розміщені на Навчальному сайті ХНАДУ:

dl2022.khadi-kh.com

Організація дистанційної форми навчання

По кожній дисципліні обов`язкова наявність дистанційного курсу або електронного курсу-ресурсу. Викладач організовує навчальний процес за допомогою дистанційного курсу де передбачене щотижневе планування та відображені результати навчального процесу.

Студент повинен отримати на кафедрі індивідуальний логін та пароль, а також адреси курсів.

В розкладі занять надані посилання на курси-ресурси по кожній дисципліні.

vuz.khadi.kharkov.ua

Це дає йому можливість заходити у курси, які вивчаються у конкретному семестрі, завантажувати інформаційні файли (посібники, конспекти лекцій, методичні вказівки тощо), залишати на відповідному тижні звіти індивідуальних завдань, проходити тематичні тести, винонувати практичні завдання та зустрічатися з викладачем в онлайн режимі на лекціях.Також на курсах-ресурсах є записи відеолекцій та практичних, лабораторних занять.

Особливості вступу 2023

Ковцур Катерина Григорівна - заступник відповідального секретаря приймальної комісії, відповідальна за прийом студентів на факультеті транспортних систем, доцент, к.т.н.

Телефон: +38(050)772-19-19

E-mail: kovtsyr@ukr.net

Контакти приймальної комісії

Тел. +38 (057) 700-38-64

+38 (050) 633-58-93

+38 (096) 508-54-14

+38 (050) 772-19-19

E-mail : abitur@khadi.kharkov.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

Наші студенти